Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

115-й день народження БКПЕП: із переконанням у тому, що сьогодення принесе закладу нову силу й потужність

Time Додано: понеділок, 08 жовт. 2018, 18:55 ( більше 1 року назад )

У свій 115-й день народження він відзначає не просто поважну ювілейну річницю існування, а 115-ту річницю активної потужної діяльності – Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. Принаймні, про це на урочистостях з нагоди святкової дати заявив директор закладу Іван Демусь. Зрозуміло, 115 – це означає багату й не завжди просту історію, зауважив, а в їхньому випадку – зміни років та епох оберталися переходами на якісно нові рівні. Сьогодні БКПЕП – один із найбільших коледжів в Україні, сучасний, з сильним колективом, із співпрацею зі студентами на принципах демократизму.

115-й день народження БКПЕП: із переконанням у тому, що сьогодення принесе закладу нову силу й потужність

Вони, як і впродовж останніх років, успішно співпрацюють із багатьма престижними державними вишами, зазначив Іван Демусь, випускники БКПЕП зазвичай є бажаними в тих студентами. Крім того, університетську освіту можна отримати на базі їхнього закладу.

У тому, що Бердичівський коледж промисловості, економіки та права не лише утримується у статусі сучасного й престижного, закладені зусилля багатьох людей, підкреслює директор. Як один із прикладів – оновлення у закладі двох спортивних зал.

Вчити студентів суто на папері означало б, серед іншого, те, що і дипломи фахівців коштували б виключно роздрукованого паперу, зауважує Іван Демусь. Сучасне навчання, вважає, має бути забезпечене відповідною матеріальною базою, і цей напрям залишається одним із пріоритетних у діяльності БКПЕП.

На відміну від багатьох вітчизняних навчальних закладів, котрі мали гарний старт, а з часом – тихий відхід у небуття, коледж промисловості, економіки та права не лише гідно вистоював у часи змін, а й ставав сильнішим, зазначив присутній на урочистостях Бердичівський міський голова. І заслуга у цьому, переконаний Василь Мазур, керівників та колективів закладу різних років.

Міський голова разом із командою відзначив кращих працівників коледжу. В якості подарунку отримав результат філігранної роботи тутешніх ливарників – ювілейну медаль під номером 1. А наостанок висловив впевненість у тому, що викладацько-студентський колектив БКПЕП, очолюваний мудрим керівником, готовий до випробувань і викликів сьогодення.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0