Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

115-й день народження БКПЕП: із переконанням у тому, що сьогодення принесе закладу нову силу й потужність

Time Додано: понеділок, 08 жовт. 2018, 18:55 ( 6 міс. назад )

У свій 115-й день народження він відзначає не просто поважну ювілейну річницю існування, а 115-ту річницю активної потужної діяльності – Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. Принаймні, про це на урочистостях з нагоди святкової дати заявив директор закладу Іван Демусь. Зрозуміло, 115 – це означає багату й не завжди просту історію, зауважив, а в їхньому випадку – зміни років та епох оберталися переходами на якісно нові рівні. Сьогодні БКПЕП – один із найбільших коледжів в Україні, сучасний, з сильним колективом, із співпрацею зі студентами на принципах демократизму.

115-й день народження БКПЕП: із переконанням у тому, що сьогодення принесе закладу нову силу й потужність

Вони, як і впродовж останніх років, успішно співпрацюють із багатьма престижними державними вишами, зазначив Іван Демусь, випускники БКПЕП зазвичай є бажаними в тих студентами. Крім того, університетську освіту можна отримати на базі їхнього закладу.

У тому, що Бердичівський коледж промисловості, економіки та права не лише утримується у статусі сучасного й престижного, закладені зусилля багатьох людей, підкреслює директор. Як один із прикладів – оновлення у закладі двох спортивних зал.

Вчити студентів суто на папері означало б, серед іншого, те, що і дипломи фахівців коштували б виключно роздрукованого паперу, зауважує Іван Демусь. Сучасне навчання, вважає, має бути забезпечене відповідною матеріальною базою, і цей напрям залишається одним із пріоритетних у діяльності БКПЕП.

На відміну від багатьох вітчизняних навчальних закладів, котрі мали гарний старт, а з часом – тихий відхід у небуття, коледж промисловості, економіки та права не лише гідно вистоював у часи змін, а й ставав сильнішим, зазначив присутній на урочистостях Бердичівський міський голова. І заслуга у цьому, переконаний Василь Мазур, керівників та колективів закладу різних років.

Міський голова разом із командою відзначив кращих працівників коледжу. В якості подарунку отримав результат філігранної роботи тутешніх ливарників – ювілейну медаль під номером 1. А наостанок висловив впевненість у тому, що викладацько-студентський колектив БКПЕП, очолюваний мудрим керівником, готовий до випробувань і викликів сьогодення.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0