Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів згуртовує місцеву молодь в одну потужну «М-Формацію». Світлі уми збиратимуться в оновленій бібліотеці

Time Додано: п'ятниця, 25 бер. 2016, 11:15 ( більше 3 року назад )

Бердичеву потрібні світлі молоді уми, потрібна та енергія, та небайдужість, ті натхнення, завзятість і креатив, що їх може вдихнути в нього лише молодь. Натомість місто готове простягнути їй руку підтримки та вручити свою долю.

Бердичів згуртовує місцеву молодь в одну потужну «М-Формацію». Світлі уми збиратимуться в оновленій  бібліотеці Бердичів згуртовує місцеву молодь в одну потужну «М-Формацію». Світлі уми збиратимуться в оновленій  бібліотеці Бердичів згуртовує місцеву молодь в одну потужну «М-Формацію». Світлі уми збиратимуться в оновленій  бібліотеці Бердичів згуртовує місцеву молодь в одну потужну «М-Формацію». Світлі уми збиратимуться в оновленій  бібліотеці Бердичів згуртовує місцеву молодь в одну потужну «М-Формацію». Світлі уми збиратимуться в оновленій  бібліотеці

Подія, що зібрала разом представників Бердичева молодого у стінах центральної бібліотеки, погрожує обернутися справжнім проривом у здебільшого замертвілих стосунках між українськими містами та тими, кого так часто називають «майбутнім країни». Останнім на цій зустрічі чітко заявили: від сьогоднішніх молодих людей залежить, як і чим житиме Бердичів надалі – як житиме у ньому сама молодь, її діти, онуки та правнуки, її батьки та батьки її батьків. Любиш своє місто, прагнеш не шукати щастя десь, а розбудовувати його у себе вдома? Тобі дають можливість довести це конкретними справами.

Отже, у Бердичеві збираються зібрати в одну потужну силу місцеву молодь – не лише учнівську і студентську (хоча, звісно, цим категоріям – окрема увага), а й молодь робітничу, молодих службовців, підприємців – зрештою усіх, у кого все головне у житті ще попереду, і тих, хто вже, певною мірою, склався як фахівець у тій чи іншій галузі. Спільноті вже придумали назву – «М-Формація» (тобто, молодіжна формація), визначилися і з головним місцем, в якому збиратимуться – ним виступлять дві зали центральної бібліотеки.

У Бердичеві не мало не багато готові віддати молоді найкраще, запевняє міський голова: на те, аби нинішня бібліотечна читальна зала та суміжна з нею кімната набули справжнього молодіжного антуражу, заплановано виділити кошти. Чимало візьме на себе місто, у чомусь братимуть участь безпосередньо головні персонажі «М-Формації» – в результаті має виникнути те, що нині у просунутих колах часто називають «Вільним простором». У ньому молоді городяни і відпочити зможуть, і ідеї продукувати.

«М-Формація» має виступити таким собі локомотивом масштабних культурно-освітніх інновацій у Бердичеві, продовжують її натхненники, тим самим «третім місцем» після дому й роботи, в якому обмінюються думками, втілюють громадські ініціативи тощо. На Заході подібні проекти уже мають заслужений успіх, зауважують фахівці, і Бердичів повинен стати одним із перших українських міст, в яких молодь не на словах, а на ділі залучатимуть до подальшої розбудови. І що є знаковим, – на базі книгозбірень.

Тетяна Кущук, котра керуватиме «М-Формацією» і координуватиме її роботу, зі свого боку, обіцяє бердичівській молоді такий собі ребрендинг: у планах – перетворити дану територію на стильний, комфортний, за можливості сучасно обладнаний майданчик-платформу, на якій молодь розвиватиметься, налагоджуватиме комунікацію, де пануватимуть креатив і гарний настрій.

Майстер-класи і ворк-шопи, семінари і тренінги, виставки, презентації, настільні й соціальні ігри, зустрічі з цікавими людьми, дискусійні клуби, сімейні гуртки, ексклюзив від самих молодих людей – це лише частина тих івентів, якими обіцяють «начинити» «М-Формацію». А поки що учасники зустрічі визначали напрямки, за якими хотіли би працювати. Наразі їх цікавить екологія у місті, вони прагнуть пізнати ази неформальної освіти та комунікації, а також перетворити Бердичів на туристичну Мекку. Турбує молодих городян і ставлення людей до свого здоров’я, і проблема формування національної ідентичності.

За якусь годину на прем’єрній зустрічі видали «на гора» безліч абсолютно різних, але цікавих ідей. Хтось зауважить, мовляв, багато її учасників дивляться на світ крізь «рожеві окуляри». Ну, по-перше, часто не такі вже ті окуляри і рожеві. А по-друге, коли до рожевого учнівського додати вже більш прозорий студентський і зверху покрити ще темнішим від тих, хто вже має професію та певний життєвий досвід, вийде якраз продукт потрібної якості.

Про те, як змінюватиметься обличчя головного штабу «М-Формації», телекомпанія «ВІК» розповість у наступних своїх сюжетах. Розкажуть телевізійники і про те, який сюрприз (не менший за масштабом від бібліотечного) готують для місцевої молоді у міському Палаці культури. Схоже на те, що гостинності й мудрості гарного міста справді хочуть додати квітучої молодості. І не у майбутньому – сьогодні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 4

Chatbox Догадайлик

Кажу "Ленін!", а думаю "Партія!", говорю "М (молодіжна) формація", а думаю "Мазурівська формація". А батьки цих дітей не проти, щоб їхнім дітям з дитинства під час навчання у школі замість уроків так мозок промивали?

Time п'ятниця, 25 бер. 2016, 22:04 (більше 3 року назад)

Chatbox Маруся

хмм... )

Time п'ятниця, 25 бер. 2016, 23:33 (більше 3 року назад)

Chatbox городские улицы не трек

хорошо что не Ляшковская формация.а то и так косой с писинером уже есть.

Time неділя, 27 бер. 2016, 20:14 (більше 3 року назад)

Chatbox Городские улицы просто грязные

Ну да, лысому инвалиду нужно побольше молодежи, так сказать, для поддержки рейтинга. Родители, гордитесь! Вашим детям предоставлена почетная миссия.

Time вівторок, 29 бер. 2016, 09:23 (більше 3 року назад)