Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..

Time Додано: п'ятниця, 17 серп. 2018, 13:32 ( 3 міс. назад )

Нову тему для гарячих обговорень отримали мешканці Бердичева, району та прилеглих до нього населених пунктів: зовсім скоро, кажуть, дістатися з міста до цілого ряду сіл буде більш ніж проблематично – автобуси туди їздити не будуть. Про це свідчить оголошення від «Бердичівського АТП-11837»: у зв’язку зі складною фінансово-економічною ситуацією, пишеться у ньому, з 25 серпня цього року підприємство припинить обслуговування 20 маршрутів. Далі, власне, слідує сам перелік маршрутів. Роздумами над питанням «Хто винен?», ані на автостанції, ані у соцмережах особливо не обтяжуються – звісно, перевізник, хто ж іще, мовляв… А от «Що робити?»… Як дістатися, припустимо, до тих самих П’ятигірки, Слободища, Хмелища чи Гардишівки, на чому доїхати до Жежелева, Бродецького, до Лісової Слобідки, Скраглівки чи Буряків?..

Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..

Поспілкуватися наживо з головними фігурантами цієї ситуації наразі не вдалося: у телефонній розмові директор АТП Ігор Плісак повідомив, що знаходиться у відрядженні і у Бердичеві буде на початку наступного тижня (тоді, начебто, й надасть усю вичерпну інформацію). Так само телефоном відбулося спілкування і з заступницею голови Бердичівської РДА Людмилою Димидюк, котра саме перевіряла на виїзді готовність навчальних закладів до нового навчального року. Посадовець інформувала, що район має відносини з АТП виключно у контексті пільгових перевезень і не більше: основна угода, начебто, укладена тим з управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА, керівник управління у відпустці і до виконання обов’язків має приступити з понеділка 20-го серпня. Тоді, мовляв, дане питання й буде розглянуто.

Тож, скоріш за все, їздитимуть автобуси з Бердичева на села чи ні, стане відомо не раніше 20-х чисел серпня. Про те, як склалася доля маршрутів, ТРК «ВІК» розповість в одному зі своїх наступних сюжетів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Василь Недзельський

ТИ ЧМО !!!

Time четвер, 23 серп. 2018, 00:23 (3 міс. назад)