Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький

Time Додано: неділя, 09 груд. 2018, 16:41 ( більше 1 року назад )

Досить п’яніти від можливостей своїх ґаджетів – для цього існують ліси, озера, галявини, красиві люди, диковинні птахи й тварини, для цього, зрештою, існують дерева та деревообробні верстати й інструменти. Не вірите? Музей історії Бердичева запрошує: творіння, представлені в його виставковій залі, вражають зір, п’янять нюх, збуджують уяву. Авторів цих творінь троє: Валерій Земнухов, Валерій Ковальчук та Олександр Вахніцький.

Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький

Останні два роки він освоював матеріал, абсолютно новий для себе – масивну деревину, здебільшого – оксамит амурський. Так вийшов на той стиль, коли у фігурі простір формує навколо себе об’єм, стаючи невід’ємною складовою фігури (приклад – його «Янгол»). Ну другий напрямок, в якому знайшов себе Валерій Земнухов, зародився у сучасному інтер’єрі.

Спершу, узявшись за нове для себе, Валерій Земнухов не спішив: діяв акуратно, доки не визначився зі стилем і з тим, яким він бачить кінцевий результат. Ну а далі до роботи включилися талант і досвід.

Автором думки, що все прекрасне навколо має взяти верх над комп’ютерами та смартфонами, є Олександр Вахніцький. Доказ його заяві – його роботи. Тематика – від української до казкової, способи – різьба та художня обробка, напрями – барельєфна різьба та стилізована скульптура. Своїх диво-істот пан Олександр створив зі звичайних капів – потворних утворень на деревах.

«Шукаю, обрізаю, працюю» – як, виявляється все просто. Але ж чому все навколо так віддає дивом? Просто треба жити дивом – ось і все.

Інколи, діляться майстри, ти від початку методично працюєш над тим, що задумав, але дуже часто бува таке, що берешся за роботу, що її дозволяє виконати матеріал. На старті ним може бути досить об’ємний і, що там казати, доволі поганенький шмат горіха. Вмикаєш уяву, десь відрізаєш, щось викидаєш і… на світ з’являється витончена й повітряна «Дівчина з м’ячем».

Мабуть, доволі рідко зустрічаються роботи, біля яких так і хочеться вигукнути: «Що це?!» Це своєрідний поштовх, відповідають бердичівські митці: їм хочеться, аби люди прокинулися, зацікавилися, стали світлішими всередині.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Andrey Pereuda

https://e-dem.in.ua/berdychiv/Petition/View/13 - бердичівдяни, пощшу підтримати.

Time неділя, 09 груд. 2018, 21:30 (більше 1 року назад)