Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Меморіал «Слава героям» бердичівляни зможуть побачити уже у травні

Time Додано: середа, 22 квіт. 2015, 06:00 ( більше 4 року назад )

У травні бердичівляни зможуть побачити оновлений меморіал «Слава героям» на Соборній площі міста. Усі роботи з благоустрою довколишньої території теж закінчать, обіцяють у відділі містобудування та архітектури. Тож тепер на цьому місці окрім покладання квітів до Вічного Вогню, містяни зможуть вшанувати пам'ять тих, хто загинув під час революції гідності на Майдані та при веденні антитерористичної операції на сході України.

Меморіал «Слава героям» бердичівляни зможуть побачити уже у травні

Михайло Гайченя, заступник міського голови Бердичева: «Не зважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови, роботи по реконструкції площі виконуються згідно графіка. Повністю роботи будуть закінчені до четвертого травня. Це вже все з установкою пам'ятника небесній сотні і учасникам АТО».

Меморіал з'явиться у місті завдяки спільним зусиллям громади. Зводитимуть його теж бердичівляни.

Михайло Гайченя, заступник міського голови Бердичева: «Роботи виконує підрядна організація, яка і була проектувальником. Працює бригада бердичівлян. Бруківку виготовляє теж бердичівське підприємство. Ми зробили усе, щоб кошти залишилися в Бердичеві».

Андрій Шефер, головний архітектор Бердичева: «Покладалася ідея двох доріг, двох життєвих шляхів, що ідуть у вічність. Це на творчому вечорі, коли збирали кошти, показували загальну схему, яка і планувалася. Одна дорога показує нам небесну сотню. Вона з каменів бруківки, і два голуби, які показують мирних людей, що пішли у вічність. З іншої сторони буде стела – одна дорога, що показує нам шлях військових із символом журавля».

Голубів обрали тому, що це – птах миру, який символізує чисті душі. Білі журавлі мають символізувати душі воїнів-захисників. Дороги обидвох зійдуться воєдино, як єдиним було їхнє прагнення до кращого майбутнього. Вічний Вогонь же має освятити цю єдність.

Михайло Гайченя, заступник міського голови Бердичева: «Займає певний час роботи виготовлення птахів. Це не просто пласка фігура птаха, а фігура об’ємна, що важить приблизно сто кілограм. Уже укладено приблизно 45 % бруківки. Думаю, що десь до неділі по бруківці ми завершимо повністю роботи. Далі це будуть роботи в основному по пам’ятнику. Це облицювання і підготовка до встановлення напіварок. Висота пам'ятника буде десь на три чверті від стели Вічного Вогню. Задають питання: що буде з Вічним Вогнем? Він буде, просто необхідно було провести реконструкцію граніту, деякий ми замінюємо, деякий – реставруємо. Пам’ятник буде повністю відреставрований і, думаю, його вигляд буде набагато кращим».

Автор: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0