Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

На приміщенні Бердичівської міліції встановили меморіальну дошку

Time Додано: вівторок, 10 лист. 2009, 06:00 ( майже 11 років назад )

Щороку 10-го листопада ці люди знаходять час у своїй нелегкій та небезпечній професії, аби вшанувати тих, хто своїм особистим прикладом показав, як потрібно служити Батьківщині та людям, перебуваючи на сторожі порядку. Працівники Бердичівського міськвідділу внутрішніх справ привітали ветеранів правоохоронних органів із професійним святом. В урочистих промовах представники влади, міліцейське керівництво Бердичева, як і годиться, бажали ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя та благополуччя у сім’ї. Професія охоронця громадського порядку — одна з найскладніших та найризикованіших у світі.

На приміщенні Бердичівської міліції встановили меморіальну дошку

У свій час на теренах міста та району ветерани міліції робили усе можливе, аби люди почували себе у безпеці.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Пройшли ви шлях важливий, важкий. Було багато проблем, які ви вирішували і вдень, і вночі, і в сніг, і в дощ. Ви з честю виконували свій службовий обов’язок, за це вам велика шана.»

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Складається ьтаке враження, що слово “ветеран” має особливе подвійне значення. З одного боку, ви дійсно заслужили таке звання своєю самовідданою та нелегкою працею, з іншого — ви, хоч і збагачені досвідом, такі ж активні та працездатні.»

По завершенні промов ветеранам вручили подяки, грамоти, ювілейні медалі та грошові премії. Деяким присвоїли чергові військові і спеціальні звання. Галина Єрьоміна пропрацювала у міськвідділі внутрішніх справ 22 роки. На початку служби займала посаду слідчого, закінчила кар’єру начальником кримінально-виконавчої інспекції. Каже, що професія важка, особливо для жінки, але вона є улюбленою.

Галина Єрьоміна, підполковник внутрішньої служби у відставці: «Працювати жінці в органах внутрішніх справ дуже складно. Від тебе вимагається так само, як і від чоловіків, не дивлячись на те, що жінка, мати, подруга. В першу чергу, ти — офіцер, і маєш виконувати свій обов’язок на рівні чоловіків.»

Багато людей у погонах загинули під час другої світової війни, Чорнобильської катастрофи та виконання службового обов’язку. Аби ті, хто захищав, захищає і захищатиме правопорядок, не забували про їхні подвиги, у Бердичівській міліції відкрили меморіальну дошку. Низько вклоняються правоохоронці перед тими, кого вже немає серед живих, але їхні імена вони завжди пам’ятатимуть.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0