Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший директор ЗОШ № 17 відзначив своє 90-річчя

Time Додано: четвер, 20 серп. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Почесний громадянин міста Бердичева і просто мудра, добра і щира людина Микола Кіндратович Борисюк відзначив свій ювілей — 90-річчя. У міську загальноосвітню школу № 17, де він був першим директором, ювіляра прийшли привітати його учні, колеги та друзі. За свої 90 років Микола Кіндратович пройшов нелегкий, але яскравий шлях. Серед однолітків завжди виділявся більш вишуканим художнім словом, писав вірші. Саме тому і вирішив стати педагогом.

Перший директор ЗОШ № 17 відзначив своє 90-річчя

Микола Борисюк, Почесний громадянин міста Бердичева: «15 липня 1971 року мене призначили директором 17 школи. Тут був тільки фундамент був, а 1 вересня треба було дітей приймати. Не думав, що впораюся з цією нелегкою справою. Але мені допомогли бердичівляни. Оскільки я був відомою людиною у місті, то знав усіх вчителів. З них і повідбирав найкращих для своєї школи. Приблизно через 4 роки наша школа засвітилася як найкраща у місті. І я горжуся тим, що вивів на добрий шлях тисячі своїх вихованців.»

У свої 90 років ювіляр відчуває себе як у 20: вважає, що це наслідок невтомної праці: як фізичної, так і духовної. У цій залі зібралися, аби привітати людину, яка може бути прикладом для кожного, — зазначив у вітальному слові міський голова Василь Мазур. Прикладом того, як потрібно жити і працювати, любити і поважати людей.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Миколо Кіндратовичу, надзвичайно приємно те, що сьогодні Ви, абсолютно молода людина, не забуваєте про свою основну професію: навчати і виховувати підростаюче покоління.»

Після цього подарунки та поздоровлення просто хлинули з уст гостей до серця Миколи Кіндратовича. Нинішні учні 17 школи вітали ювіляра піснями та танцями, нагадали і роки його військової служби у лавах радянської армії під час Великої Вітчизняної Війни. Нагороджений орденами та медалями, мужній чоловік не стримався і показав усім представникам сильної статі, що коли звучить гарна музика, не можна всидіти на місці.

Голова управління освіти та голова профспілкових об’єднань подарували почесному ювіляру відпочинок за усі його заслуги — путівку до моря. Не забула про важливий для Миколи Кіндратовича день і його перша золота медалістка Лариса Радомська, яка нині має звання кандидата технічних наук. Каже, що не могла підвести рідну школу, тому і досягла усіх висот завдяки вчителям та безпосередньому фундатору альмаматері Миколі Борисюку.

Колишні колеги ювіляра, як і Микола Кіндратович, не могли стримати сліз, коли переглядали слайд-шоу старих фотографій. На них — випускники та першачки, друзі-вчителі і вони самі у молодих літах.

Свято принесло радість і теплоту усім, хто його відвідав, а Миколі Кіндратовичу Борисюку додало ще як мінімум 10 років життя. Він охоче видав свою таємницю вічної молодості та міцного здоров’я.

Микола Борисюк, Почесний громадянин міста Бердичева: «Не ходжу тепер в аптеку, Не ходжу тепер к врачу. Я тепер свої болячки тільки піснями лічу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0