Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прокуратура Бердичева: вибух на МЮДа стався через недбалість газовиків

Time Додано: понеділок, 15 бер. 2010, 06:00 ( майже 10 років назад )

До Бердичева прибув 1-ий заступник міністра з питань житлово-комунального господарства Олександр Мазурчак. Мета візиту — визначення подальшої долі мешканців будинку по вулиці МЮДа, де на днях стався вибух. У будинку 18 квартир, з них постраждали — 5, говорить заступник міського голови Володимир Пономарчук.

Прокуратура Бердичева: вибух на МЮДа стався через недбалість газовиків

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівцського міського голови: «»Дехто з мешканців пішов до сусідів, деяких ми тимчасово заселили у кімнату, що пустує. У неділю там працював проектний інститут. Дивилися, які прийняти технічні рішення. Орієнтовано визначається, що більше чотирьох мільйонів гривень потрібно для того, аби відновити нормальний стан будинку.

Збитки там чималі, констатують працівники проектного інституту. Постраждала майже половина будинку. Дещо потрібно буде ремонтувати й відновлювати, дещо — повністю демонтувати.

Людмила Проноза, гол. інженер Житомирського філіалу НДІ “Проектреконструкт”: «Капітальна стіна, товщиною у 25 см., була зруйнована хвилею. Стіна між квартирами також зруйнована. Демонтажу потребує стіна від карнізу та кут будинку, де пішла вертикальна тріщина.»

За попередніми даними проектантів для ремонту будинку потрібно близько п’яти мільйонів гривень. 1-й заступник міністра здивувався такій цифрі й дав розпорядження представникам проектного інституту цього разу більш деталньо перевірити суму збитків, а точні дані надіслати до міністерства.

Причина вибуху досі невідома, кажуть газовики. Усе покажуть результати експертизи.

Віктор Кирилюк, нач. Бердичівського управління газового господарства: «Одразу після вибуху ми зробили контрольну перевірку міжбудинкового газопроводжу. Падіння тиску немає. Зняли газові прилади, дали їх у житомирський експертний центр на перевірку технічного стану. Це все на вимогу прокуратури.»

Будинок, в якому сталася трагедія, збудований ще до 1917 року. Капітальний ремонт там робили у 66-му. У ньому було централізоване газо- водопостачання та тепло. Після вибуху у будинку виявили незаконно встановлені газові колонки: одну у квартирі, де загинула жінка, ще одну — в сусідній. Останню одразу ж демонтували. Наразі у будинку відновлено електро -та водопостачання, у найближчий час планується відновити й подачу газу, кажуть представники влади.

Виділить Кабмін кошти на ремонт чи ні, поки що невідомо. У міськвиконкомі сподіваються, що їм підуть назустріч, і допоможуть людям знову отримати помешкання. А поки що прокуратура міста порушила карну справу проти управління газового господарства.

Ігор Денисенко, прокурор м. Бердичева: «Цього ж дня мною була порушена карна справа за ознаками злочину, передбаченого частиною другою статті 367 ККУ: службова недбалість осіб Бердичівського управління газового господарства. Триває слідство, в ході якого встановлюються причини та обставини трагедії.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0