Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Радник Прем’єр-Міністра України Микола Петренко перевірив соціально-гуманітарну сферу Бердичівщини

Time Додано: середа, 23 трав. 2012, 06:00 ( більше 8 року назад )

Перевірити стан охорони здоров’я міста Бердичева та Бердичівського району, а також дізнатися, які наразі проблеми турбують медиків, вчителів, працівників соціальної сфери та підприємців Уряд командирував свого співробітника, радника Прем’єр-Міністра України Миколу Петренка. Посадовець днями зустрівся із лікарями району, вислухав ряд проблем та пропозицій і навіть вніс свої корективи. Звісно, що основним болючим питанням для медиків є недостатність фінансування для закупівлі того ж обладнання, медикаментів й транспорту. Це турбує головного лікаря районної лікарні Дарію Луцьку

Радник Прем’єр-Міністра України Микола Петренко перевірив соціально-гуманітарну сферу Бердичівщини

Дарія Луцька, головний лікар Бердичівської ЦРЛ: «Я б попросила Миколу Миколайовича, щоб він допоміг нам вирішити проблему із закупівлею медикаментів для невідкладної допомоги. Згідно постанови №923 від серпня 2011 року , ми не маємо права за бюджетні кошти купувати шприци, крапельниці, катетери та інше. Це в подальшому ускладнить нам надання невідкладної медичної допомоги.»

Пропозицію у письмовому вигляді Дарія Луцька передала Миколові Петренко, а той вже звернеться із відповідним проханням до Прем’єра.

Окрім того, на зустрічі вніс пропозицію і начальник відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Сергій Мазур. Він вважає, що доцільним було б об’єднати декілька лікарських амбулаторій, що є у районі. Це значно покращить якість обслуговування населення.

Сергій мазур, начальник відділу охорони здоров’я Бердичівської РДА: «Зробити їх більшими, забезпечити належним обладнанням, транспортом. У такому випадку завжди на місці буде лікар і не буде проблем з медичною допомогою.»

Цю та багато інших пропозицій від медпрацівників району розглядатиме у Уряді Микола Петренко. Окрім того, посадовця цікавило й те, якими проблемами живе місто Бердичів. Радник також зустрівся з міським головою Василем Мазуром, головним лікарем центральної лікарні Ларисою Бабіковою та іншими спеціалістами.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Коли розглядалося питання із соціального захисту, були підняті певні недоречності у законодавстві України. Потрібно внести деякі зміни, є така необхідність. Відповідне звернення підготовлене, де є пропозиції щодо змін в законодавстві, щоб Управління соцзахисту могло краще виконувати свої функції.»

Приємно, що спеціалісти міста та району, не дивлячись на проблеми, продовжують гарно працювати та постійно підвищують свій професійний рівень, зазначає Микола Петренко. В останньому він пообіцяв ще більше допомогти: привезти у регіон професорів Національної академії наук.

Микола Петренко, радник Прем’єр-міністра України: «Мені потрібно, щоб лікарі склали список, яких спеціалістів вони б хотіли побачити. Щоб склали на 3-4 місяці пропозиції, і ми домовимося з академією наук й привозитимемо до Бердичева тих лікарів, яких направлятиме академія наук.»

Це не остання зустріч Миколи Петренка із працівниками соціальної сфери Бердичева та району. Радник пообіцяв приїздити частіше й допомагати у вирішенні тих або інших питань.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0