Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Роман Бабенко
спортивные кроссы, легкие для б ...
Time 21:04 - 20-10-2021
Covid-19 у Бердичеві: у лікарні – 90 пацієнтів
Chatbox Роман Бабенко
Болезнь конечно распространяетс ...
Time 16:19 - 20-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Л. Даренко
Тоже решил приобщиться к спорту ...
Time 10:52 - 20-10-2021
Ірина Кучерук про те, як не втрапити на гачок шахраїв
Chatbox Л. Даренко
непосредственно в банке можно в ...
Time 12:38 - 18-10-2021
Ірина Кучерук про те, як не втрапити на гачок шахраїв
Chatbox Роман Бабенко
Чтобы с подобными проблемами не ...
Time 10:48 - 18-10-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Триває утеплення трьох корпусів міської лікарні за кошти Кіотського протоколу

Time Додано: п'ятниця, 14 бер. 2014, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вже близько місяця територія Центральної міської лікарні схожа на величезний будівельний майданчик. З боків кількох корпусів «виросло» риштування, на якому день у день працюють робітники, а подвір’я лікарні частково нагадує склад будівельних матеріалів.

Триває утеплення трьох корпусів міської лікарні за кошти Кіотського протоколу

Початку цих небачених досі широкомасштабних робіт, що нині проводяться на базі ЦМЛ, чекали ще з 2012-го року. Саме тоді було повідомлено про те, що Бердичів потрапив до програми енергозбереження, яка передбачає використання коштів згідно проектів цільових екологічних інвестицій та відповідно до Кіотського протоколу.

Кошти нарешті надійшли. Їх розпорядником є фірма «Держекоінвест». Саме вона проводить тендери на закупівлю матеріалів та визначає підрядника. Тендер виконувати роботи бо бердичівській лікарні виграла одеська компанія «Інтертехенерго». Її представники розповідають, що вже отримали 30 відсотків від загальної, виділеної за протоколом, суми. А це – близько чотирнадцяти з половиною мільйонів гривень.

Нині підрядники одночасно працюють над санацією, тобто утепленням трьох будівель – операційного блоку, лікувального шестиповерхового корпусу та поліклініки для дорослих.

Михайло Радченко, начальник дільниці: «Деньги были предусмотрены на 4 здания, включая блок гнойной хирургии. Но в связи с тем, что оно старое, сейчас городские власти прилагают все усилия, чтоб его укрепить. Потом мы сможем и по нему провести работы на деньги Киотского протокола».

Процес утеплення корпусів передбачає дві складові - роботи по фасаду і заміну старих дерев’яних вікон на нові металопластикові. Таку заміну вже проведено і на трьох поверхах лікувального корпусу. А незабаром риштуванням вкриють фасад шестиповерхівки, який виходить на вулицю Сестер Сломницьких. Робітники будуть знімати стару плитку. Вона, кажуть, вже давно вийшла з експлуатації, тож почала відпадати.

Демонтаж старого покриття вже виконали і на будівлі операційного блоку. Потім робітники набивають направляючі консолі, щоб вивести рівну горизонталь, кладуть шар екологічно чистої, без формальдегідів, мінплити, на неї монтують вертикальний профіль, після чого викладають фасадну плитку. Ця технологія, розповідають, не з дешевих, зате буде забезпечувати вентиляцію та дозволить значно скоротити затрати на теплопостачання.

Михайло Радченко, начальник дільниці: «На фасад набивается минеральная плита толщиной 10 см, которая по своей теплопроводности заменяет где 50-60 см кирпичной кладки. То есть, условно говоря, чтобы достичь такой защиты от потерь теплоэнергии, нужно было бы построить еще одну стену в 60 см. «Плюс» еще вентилируемый фасад. Между минплитой и плиткой существует пространство. Мы знаем, что теплый поток, по законам физики, всегда идет вверх и он будет постоянным. Потому теплопотери где-то в два раза уменьшаются».

Встановлена на корпусах система має гарантію на 50 років. У кінцевому результаті будівлі виглядатимуть, як лялечки і ззовні будуть схожими на Центр жінки. Підрядники збираються закінчити ці об’єкти до літа.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 2

Chatbox Л. Даренко

Как утеплять такое здание? Фасад минватой покрывать и радиаторы ставить?

Time вівторок, 31 серп. 2021, 16:39 (близько 2 місяця назад)

Chatbox Роман Бабенко

Фасад конечно утеплять надо, ну а внутри помещения я бы посоветовал сухой теплый пол установить, чтобы тепло и комфортно было. Производителей таких полов существует множество, я бы посоветовал выбрать Alfamix , ибо он свои функции отлично выполняет, прост в монтаже и цена на него разумная.

https://ru.alfamix.com.ua/teplyy-pol

Time вівторок, 07 вер. 2021, 13:12 (близько 1 місяця назад)