Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Центр «На рівних» подарував людям з інвалідністю нагоду почуватися повноцінними

Time Додано: вівторок, 13 трав. 2014, 06:00 ( більше 3 року назад )

У день боротьби за права людей з інвалідністю, який відзначається 5-го травня, у Бердичеві відкрили центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю «На рівних». Він розташувався за адресою: вулиця Європейська, 106 на базі міської громадської організації «Стимул» та навчально-реабілітаційного центру для неповноправних дітей «Насіння надії».

Центр «На рівних» подарував людям з інвалідністю нагоду почуватися повноцінними

Ця подія, зазначив міський голова, стала результатом колективної титанічної праці багатьох людей з добрим серцем. І передусім такими є ініціатори створення у Бердичеві організації інвалідів-візочників «Стимул».

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я згадую першу зустріч з Юрієм Васильовичем та Олегом Никоноровичем. Це був перший крок щодо створення асоціації інвалідів-візочників у Бердичеві. У нас є багато громадських організацій, які працюють по-різному. І все залежить від того, хто ініціатор. Ці дві людини започаткували цю добру справу, продовженням якої є сьогоднішній день. Коли народжується дитина, рідні і близькі мріють про те, щоб вона мала гарне здоров’я і долю. Але так відбувається не завжди. Навіть, коли ти дорослий, можуть статися події, які зводять усе нанівець. І дуже добре, що люди, які втратили здоров’я, не втратили сили волі і мужності. І в Бердичеві такі люди є».

Вона з першого дня підтримувала бердичівлян з особливими потребами, намагатиметься робити це і надалі, запевнив помічник народного депутата України Анжеліки Лабунської.

В’ячеслав Пономарчук, помічник народного депутата України А.Лабунської: «Благодійний фонд «ЛАВ», засновником якого є Анжеліка Лабунська, з першиз днів налаштувався на допомогу. Бо Юрій Васильович Яремчук – людина дуже активна. Завдяки його ініціативі зроблено чудове приміщення – центр, у якому люди будуть спілкуватися, навчатися, покращувати своє здоров’я. хочу передати вам від Анжеліки Вікторівни слова привітань і подяки за мужність».

Висловити свою підтримку «колегам» на візках і побажати їм надалі не збавляти життєвої активності приїхала депутат Житомирської обласної ради та голова громадської організації «Жінка.Молодь.Сім’я» Неля Ковалюк.

Неля Ковалюк, депутат Житомирської облради, голова ГО «Жінка.Молодь.Сім’я»: «Бердичів останніми роками став для нас гостинним містом. Вперше ми приїздили, щоб перевірити, як тут почуваються наші колеги, які пересуваються на інвалідних візках і мають інші фізичні вади. Перша співпраця з міською владою спонукала до конструктивну. Результатом ми бачимо цей центр».

Юрій Яремчук, голова БМГО інвалідів-візочників «Стимул»: «Це ще не завершення роботи. Це тільки перший етап і робота тільки починається. Ми будемо працювати для того, щоб у нашому місті було комфортно і доступно жити людям з інвалідністю, щоб вони не почувалися обділеними. Для цього і створювався центр. Дякую усім, хто нам допомагав, за те, що повірили в нас і наші сили».

Завдяки допомозі численних благодійників, нововідкритий центр «На рівних» сучасно облаштований та обладнаний необхідним інвентарем для реабілітації людей з інвалідністю. Тут є відділення соціальної, психолого-педагогічної та фізичної реабілітації. Тож будь-яка людина з вадами здоров’я зможе почуватися тут повноцінною і потрібною, матиме змогу дбати про своє здоров’я, знайде розуміння та нових друзів.

Ірина Чорнобривець, координатор проект МБФ «Планета взаємодопомоги»: «Цей проект показав, наскільки ми зрілі, наскільки ми готові отримати те, що сьогодні маємо. Я сподіваюсь, що це лише початок і що відкриття центру стане стартом великих програм, які будуть розвинуті і які прославлять Бердичів на всю Україну як місто, доступне для людей з інвалідністю».

Зокрема, Ірина Чорнобривець озвучила свою поки що мрію, яка має стати третім етапом співпраці фонду з інвалідськими організаціями – створення у Бердичеві соціальної послуги «Інватаксі». Та поки що громадські організації радіють відкриттю центру, своїй довгоочікуваній перемозі.

Світлана Мазурець, керівник центру «Насіння надії»: «Наші дітки слабкі здоров’ям, але ми, батьки, сильні духом. Разом ми допомагаємо одне одному подолати негаразди, разом ми реалізуємо усі наші проекти, ремонтували це приміщення і прибирали його також. А попереду – ще багато спільних справ, успіхів і досягнень наших дітей. Ми віримо в це».

Під час відкриття гості могли оглянути приміщення центру «На рівних», а також поглянути концерт за участю юних бердичівських талантів.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0