Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю

Time Додано: субота, 08 груд. 2018, 17:34 ( близько 1 року назад )

Відгукатися на проблеми людей з інвалідністю – це те, що не обговорюється. Відгукатися на ініціативи людей з інвалідністю – це те саме плюс відчуття гарного настрою й тепла на серці. Такий факт констатували у Бердичеві на відкритті традиційного шахово-шашкового турніру серед активістів організацій людей з обмеженими можливостями. Свого часу найбільш спортивно налаштованих із них вирішив зібрати усіх разом керівник візочників із ГО «Стимул», депутат Бердичівської міської ради Юрій Яремчук. Минуло трохи більше року, а «особливий» турнір зберегли.

Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю

Приємно те, що він й особливих-то зусиль до цьогорічного турніру не доклав, констатує сам Юрій Яремчук. Достатньо було озвучити ідею міському голові та його заступниці, керівникові місцевого центру «Спорт для всіх», а також директорці Центральної бібліотеки, як все пішло, наче по маслу.

У 2018-му участь у турнірі взяли понад 20 любителів шахів та шашок із місцевих осередків УТОС, УТОГ, Спілки інвалідів війни і збройних сил та підопічні Юрія Яремчука зі «Стимулу». Живеньким таким бонусом виступила можливість зійтися у двобої за тенісним столом – не задля нагороди чи якогось місця, а просто заради задоволення.

Сам пан Юрій відзначає: минулого року за столами починали грати дещо «спустивши рукави», мовляв, «що з нас взяти – які тут змагання…» Все тоді кардинально змінилося ближче до фіналу. Вони пам’ятають ті пристрасті, і цього разу вже на старті почухували руки, зізнаються шахісти з шашкістами: спілкування – спілкуванням, жартують, а що за спорт без перемоги чи хоча би призового місця? На менше вони не згодні!

Особливо «незгодною» виявилася шістка учасників: ІІІ місце у шаховій частині турніру посів представник Спілки інвалідів війни та Збройних сил Михайло Кравчук. На щабель вище за нього опинився активіст тієї самої Спілки Станіслав Заболотний. Шаховим «королем» цьогорічного турніру став представник осередку УТОГ Степан Галицький.

У шашках ІІІ та ІІ місця записали за собою, відповідно, Володимир Блащук та Олег Маркевич. Ну а І місце виборола єдина у цій шістці жінка – активістка з УТОС Таїсія Ярощук.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Andrey Pereuda

https://e-dem.in.ua/berdychiv/Petition/View/13 - бердичівдяни, пошу підтримати!

Time неділя, 09 груд. 2018, 21:30 (близько 1 року назад)