Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві перейменують 10 вулиць та створять школу № 18

Time Додано: вівторок, 30 черв. 2015, 06:00 ( більше 4 року назад )

Одразу 10 бердичівських вулиць та провулків у Бердичеві змінять свої назви: за відповідне рішення проголосували на останній сесії депутати міської ради. Розглянувши пропозицію міського голови Василя Мазура щодо надання вулицям імен бердичівлян, котрі геройськи загинули під час проведення АТО та керуючись Порядком про перейменування назв вулиць, провулків і площ та «декомунізаційними» законами, народні обранці вирішили перейменувати: вулицю та провулок Енгельса – на вулицю та провулок Віталія Дульчика, вулицю 60-річчя СРСР – на вулицю Романа Абрамова, вулицю та провулок Будьонного – на вулицю та провулок Євгена Старікова. Ім’я Рози Люксембург замінять на Олега Реготуна, а Димитрова та Урицького – відповідно, на Сергія Сідлецького та Сергія Ковтуна.

У Бердичеві перейменують 10 вулиць та створять школу № 18

Вулиця Наркоматівська та однойменний провулок носитимуть віднині ім’я Олександра Ковальчука, вулиця та провулок 10-ї П’ятирічки – Олександра Пителя. Змінять свої назви також ІІІ провулок Шелушкова та вулиця 25-го жовтня: перший носитиме ім’я Олександра Венгера, друга – Юрія Панасюка.

Окрім того, на сесії депутати затвердили результати розіграшу будівельних номерів серед учасників АТО та надали дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок під будівництво житла.

Отримавши інформацію та підтверджуючі документи про поранення у зоні АТО двох наших земляків, депутати вирішили виділити їм на лікування по 5 тисяч гривень. По 12 тисяч отримають дві бердичівські родини, в яких виховуються діти, хворі на муковісцидоз, а навчально-реабілітаційний центр «Насіння надії» – 10 тисяч гривень на поїздку до місця лікування своїх маленьких підопічних.

Враховуючи необхідність забезпечення комплексного підходу до розвитку особистості дитини та єдиних вимог до організації навчально-виховного процесу, а також обговоривши інформацію головної освітянки міста Світлани Басюк, депутати проголосували за зміну типу та найменування НВК «Школа-дитсадок № 3»: відтепер заклад носитиме назву «Школа І ступеня № 18».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0