Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже на волейбол записаться с ...
Time 17:28 - 26-11-2021
11-ро юних важкоатлетів вибороли перші місця на чемпіонаті області
Chatbox Роман Бабенко
Заниматься подобными видами спо ...
Time 09:47 - 12-11-2021
У «Бердичівтеплоенерго» чекають на Акти про готовність до опалювального сезону
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже к отопительному сезону у ...
Time 10:21 - 26-10-2021
 За кредит від НЕФКО у Бердичеві замінять обладнання насосних станцій та частину труб
Chatbox Роман Бабенко
Возможность получить кредит это ...
Time 09:51 - 22-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Роман Бабенко
спортивные кроссы, легкие для б ...
Time 21:04 - 20-10-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві презентували проект «Футбол проти расизму»

Time Додано: середа, 06 лист. 2013, 06:00 ( близько 8 року назад )

В рамках всеєвропейського тижня дій проти расизму у центральній бібліотеці Бердичева нещодавно відбулась презентація проекту «Футбол проти расизму». В Україні він втілюється за підтримки всеукраїнської мережі FARE двома організаціями – Конгресом національних громад та київським освітнім центром «Простір толерантності».

У Бердичеві презентували проект  «Футбол проти расизму»

Мирослав Грінберг, голова ради освітнього центру «Простір толерантності»: «Наши партнеры проводят такие акции по всей Европе, если вы смотрите Лигу чемпионов, то видите, что футболисты передают друг другу вымпел с надписью «Против расизма». Наше мероприятие – тоже часть этой недели. В Украине наша организация проводит подобные мероприятия уже третий год. Дважды в Киеве, в этом году уже провели в Ялте, Черновцах, Мукачево и Львове. И решили мы провести акцию в Бердичеве – городе четырех культур, где очень важно поддерживать межнациональную толерантность. А футбол –один из лучших способов это сделать».

Футбол – це найкращий спосіб об,єднати багатьох людей в усьому світі, незалежно від кольору їхньої шкіри, віку, статі, статків, каже Мирослав Грінберг. Саме тому гру мільйонів обрали як спосіб формування толерантного ставлення до людей різних національностей та боротьби з проявами расизму. Спочатку на стадіонах, а через них – у суспільстві загалом.

Особливу увагу ініціатори проекту «Футбол проти расизму» приділяють дітям та молоді. Бердичів - уже п,яте місто України, де конгрес національних громад та центр «Простір толерантності» проводить так звані матчі міжнаціональних команд. Сама гра на підтримку проекту мала відбутись 3-го листопада між бердичівлянами та киянами. Мирослав Грінберг назвав її футболом не для футболу.

Мирослав Грінберг, голова ради освітнього центру «Простір толерантності»: Сыграем товарищеский матч, где главное – не результат, а сама игра и принципы, которые пропагандирует УЕФА – принцип уважения и принцип честной игры. Такой формат матчей позволяет не разъединять, а объединять людей. Это ноу-хау наших организаций».

Одночасно з презентацією проекту «Футбол проти расизму» бердичівлянам презентували і перше україномовне видання, у якому можна почерпнути інформацію про те, що таке расизм, як він виник і в яких формах існує. Брошуру розповсюдять школами та бібліотеками, щоб озброїти громадськість знаннями та запобігти проявам расизму у Бердичеві.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0