Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Червона зона» у Бердичеві: лікарня збільшує кількість ліжко-місць
Chatbox Віктор Рембалович
Висловлюю щиру подяку лікарям і ...
Time 09:55 - 04-03-2021
Covid-19 у Бердичеві: наближення до «червоної зони»
Chatbox Ярослав Пікуль
Про що тут говорити, як сам дир ...
Time 21:49 - 01-03-2021
На площі Центральній бердичівляни протестували проти підняття тарифів
Chatbox Мария Иванова
И я прекрасно понимаю этих люде ...
Time 10:25 - 02-02-2021
ІІІ сесія Бердичівської міської ради: зміни до міського бюджету й рішень міської ради
Chatbox Steve J.
Цифровизация сейчас везде. Мне ...
Time 21:55 - 01-02-2021
Із 24 березня зупиняється рух міського пасажирського транспорту
Chatbox Alisia Bulanova
Да у нас и сейчас не очень хоро ...
Time 20:13 - 28-01-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві знесли голову Леніну

Time Додано: понеділок, 19 серп. 2013, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві невідомі жорстоко поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну: вождеві світового пролетаріату вандали знесли голову. Пам’ятник розташувався на території колишнього Шкіроб’єднання, про те, що Ілліч залишився без голови, секретаря місцевого міськкому Компартії Ларису Тимчук повідомила працівниця одного з тутешніх підприємств.

У Бердичеві знесли голову Леніну

Лариса Тимчук, депутат Бердичівської міської ради, секретар міськкому КПУ: «У мене немає слів… У жодній країні так не ставляться до пам’ятників, як у нас в Україні. У мене таке враження, що зробила це хвора людина, адже той, хто вважає себе людиною, українцем, на таке не здатний. Історію, яка б вона не була, не знищиш. Як було можна так вчинити? Хочеш війни – прийди до мене, але не воюй з пам’ятником. Ця людина – просто звичайний боягуз.»

Все, що їм вдалося виявити за гарячими слідами, то з десяток шматків матеріалу, з якого виготовлений пам’ятник, розповіла Лариса Тимчук, голови Леніна наразі так і не знайшли. Обуренню жінки та багатьох її соратників немає меж: бездумність і жорстокість, каже, то стійкі ознаки вандалізму. А пам’ятник… Його вони, звісно, відновлять.

Лариса Тимчук, депутат Бердичівської міської ради, секретар міськкому КПУ: «Ми відремонтуємо пам’ятник... У нас є бюсти Леніна, так що все зробимо… Я вже домовилася з людиною: вона мала прийти сюди буквально сьогодні ввечері, аби подивитися, що і як, поштукатурити тощо. І вранці ось такий «сюрприз»…

Одним лише ремонтом дії місцевих комуністів не обмежаться: вони вже звернулися до міліції, збираються написати листа до прокуратури. Цілком, можливо, припускають, що найближчим часом десь поруч із відновленим Леніним з’явиться камера відеоспостереження.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0