Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Червона зона» у Бердичеві: лікарня збільшує кількість ліжко-місць
Chatbox Віктор Рембалович
Висловлюю щиру подяку лікарям і ...
Time 09:55 - 04-03-2021
Covid-19 у Бердичеві: наближення до «червоної зони»
Chatbox Ярослав Пікуль
Про що тут говорити, як сам дир ...
Time 21:49 - 01-03-2021
На площі Центральній бердичівляни протестували проти підняття тарифів
Chatbox Мария Иванова
И я прекрасно понимаю этих люде ...
Time 10:25 - 02-02-2021
ІІІ сесія Бердичівської міської ради: зміни до міського бюджету й рішень міської ради
Chatbox Steve J.
Цифровизация сейчас везде. Мне ...
Time 21:55 - 01-02-2021
Із 24 березня зупиняється рух міського пасажирського транспорту
Chatbox Alisia Bulanova
Да у нас и сейчас не очень хоро ...
Time 20:13 - 28-01-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військовослужбовці 26-ої артбригади проводять тактичні навчання на полігоні поблизу Житомира

Time Додано: вівторок, 20 вер. 2011, 06:00 ( більше 9 року назад )

Практично 2 місця офіцери, прапорщики та солдати 26-ої Бердичівської артилерійської бригади разом із 30-ою механізованою бригадою міста Новоград-Волинський проводять тактичні навчання “Адекватне реагування” на військовому полігоні поблизу Житомира. У дев’яти палатках табірного містечка проживає по 22 солдати (контрактники та строковики). Аби почуватися затишніше, бердичівські військові і чорнобривців понасаджували, і стінгазету оформили.

Військовослужбовці 26-ої артбригади проводять тактичні навчання на полігоні поблизу Житомира

У навчаннях задіяний весь особовий склад бригади, 100% машин управління і 50% вогневих засобів дивізіону. Тут навчаються не лише практиці, а й теорії, як наприклад у протитанковому дивізіоні. Задля проведення інструктажів, читання новин та іншого тут облаштували спеціальну світлицю. Поруч з нею знаходиться макет полігону, аби солдати краще його знали.

Олексій Петрук, заступник командира протитанкового дивізіону з виховної роботи: «Все розпочалося з особистої підготовки. Ми здійснили сюди з міста Бердичева марш. Тут проводилися навчання зі спеціальної, технічної підготовки, під час яких відпрацьовувались різноманітні нормативи. Також проводилось інженерне обладнання, їдальню зробили, різноманітні командні пункти.»

Гаубичний дивізіон зі встановлених вогневих позицій своїм вогнем у навчаннях будуть здійснювати підтримку 2-го механізованого батальйону бригади Новограду. До цього бердичівські військові готувалися майже два місяці.

Олег Безкровний, заступник командира 1-го дивізіону з виховної роботи 26-ої БАБ: «Протягом цього часу проведені батарейні тактичні навчання з бойовою стрільбою. На даний момент проведено тренування з управління вогнем з 30-ти% витратою припасів. І на сьогоднішній день будуть проведені дивізіонні тактичні навчання з бойовою стрільбою. Вони також є тренуванням з 50% залученням боєприпасів.»

Старший сержант Роман Дідичук знаходиться безпосередньо біля гармати. Його завдання — отримати від старшого офіцера батареї координати на ціль та разом із підлеглими здійснити влучний постріл. Хлопець каже: ця робота йому подобається найбільше.

Роман Дідичук, старший сержант: «Машина колись була секретною, зараз її розсекретили. Ми вже її освоїли і здійснюємо бойові постріли. Це найбільш цікаве, що може бути у цій машині.»

Олег Безкровний, заступник командира 1-го дивізіону з виховної роботи 26-ої БАБ: «Визначення і коректування вогню здійснюється за допомогою підрозділів управління, що знаходяться на командно-спостережних пунктах. Дані передаються сюди, допрацьовуються і безпосередньо з вогневих позицій здійснюється ураження противника.»

На центральній частині полігону військові 8-го армійського корпусу імітували напад противника та демонстрували свою реакцію на це. Тому навчання й носять назву “Адекватне реагування 2011”. У певній послідовності гаубиці 26-ої артбригади здійснювали постріли, танки починали наступ, вертольоти мінували поле бою, діяла піхота. Участь у подібних навчаннях з довготривалим перебуванням на полігоні військовослужбовці 26-ої Бердичівської артилерійської бригади здійснюють два рази на рік, розповідає командир частини Андрій Маліновський, восени та навесні.

Андрій Маліновський, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: «На фоні цих тактичних навчань проходить навчання військовослужбовців всіх категорій (офіцерів, прапорщиків, солдатів) щодо виконання своїх функціональних обов’язків. Якщо в пункті постійної дислокації йде одиночна підготовка військовослужбовців, то тут, в полі, вони практично виконують те, чого навчилися в бригаді, практично виконують свої завдання згідно розрахунку.»

Вінцем цих навчань стане приїзд 30-го вересня на полігон Верховного Головнокомандуючого Збройними силами України Президента Віктора Януковича та Головнокомандуючого начальника Генерального штабу Григорія Педченка. Бердичівські артилеристи сподіваються показати себе на цих навчаннях лише з найкращого боку.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0