Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці ДНЗ №27 зустрілись із ветеранами та дітьми війни

Time Додано: п'ятниця, 03 трав. 2013, 06:00 ( більше 6 року назад )

Вустами малюків говорить істина: людина повинна з’являтися на світ лише для доброго і прекрасного, а не для горя і біди. На жаль, багато світлих мрій та планів наших співвітчизників у 41-му перекреслила війна. Торкнулась вона майже кожної сім’ї, у тому числі родин юних вихованців 27-го дитсадка. Нещодавно там пройшов захід до Дня Перемоги за участю ветеранів і дітей війни.

Вихованці ДНЗ №27 зустрілись із ветеранами   та дітьми війни

Хоча вони ще і маленькі, та з розповідей дорослих дошкільнята вже мають уявлення про Велику Вітчизняну війну. Бо ж вони – правнуки і правправнуки славного покоління героїв, вчаться цінувати та осмислювати свято Перемоги.

Гліб Ханєнко, вихованець ДНЗ № 27 «Мальва»: «В цей день треба піти до церкви, помолитися за померлих солдатів. Війна була, тому що німці хотіли захопити усі землі, а добрі люди їй цього не дозволили».

Саша Головатюк, вихованець ДНЗ №27 «Мальва»: «День Перемоги – це пам’ять про солдатів. Мій дідусь теж воював, збивав ворожі літаки».

Для шанованих гостей педколектив та вихованці «Мальви» підготували розповіді, вірші і таночки. Повернули ветеранів у їхню опалену війною молодість і кадри воєнної хроніки, і пісні, що вже давно стали народними.

Уже 68 років небо Батьківщини не здригається від гуркоту ворожих літаків, а земля – не розривається снарядами. Свято Перемоги поклало кінець стражданням і стало вінцем людської відваги та мужності. А тих, хто це свято здобув, вихованці дитсадка розчулили своєю безпосередністю та щирістю.

Антон Переуда, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Хочу побажати цим діткам ніколи не бачити те, що було. Щоб вони жили без війни. Я дуже радий, що за 21 рік незалежності України бачу таку радість».

Катерина Петельська, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Війна перервала мирне життя. І тодішні маленькі дітки ще не одразу зрозуміли, що це таке. Жили під бомбами та обстрілами. Бажаю, щоб ніхто з вас цього не пізнав».

Вони поважають своїх переможців, запевнили у дитсадку, і усе подальше життя будуть пам’ятати. Пам’ятати про тих живих і загиблих, кому зобов’язані безхмарним небом та сонячними світанками.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0